Życzenia i podziękowania

Podziękowanie dla policjantów za okazaną pomoc

Ludzie potrzebują pomocy w różnych sytuacjach życiowych. Wystarczy jedynie odrobina dobrych chęci. Czasem zwykłe problemy są mało istotne dla jednych ale mogą być już ważne dla innych. Udzielona przez policjantów pomoc kobiecie przy awarii samochodu spotkała sie z jej wdzięcznością wyrażoną w liście skierowanym do komendanta. Podziękowania od mieszkańców są dla policjantów najwyższym wyrazem uznania dla ich codziennego trudu.

W poprzednim tygodniu częstochowscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie mł.asp. Tomasz Gembuś i st.sierż. Marcin Nalepa pomogli kobiecie, która jadąc autostradą uszkodziła koło w samochodzie. Okazało się, że "złapała gumę", a zapasowe koło również nie miało na tyle powietrza, aby bezpiecznie wyruszyć w dalszą drogę. Pomimo trudności napotkanych podczas wymiany koła, policjantom udało się naprawić awarię. Kobieta mogła już bezpiecznie wracać do domu.

W liście, który wpłynął do Komendanta Miejskiego Policji w Częstochowie znalazły się słowa uznania dla pracy i zaangażowania częstochowskich policjantów. Pisząca podziękowała za pomoc, trud i wysiłek jakim wykazali się funkcjonariusze, pomagając jej w rozwiązaniu problemu.

Powrót na górę strony