Życzenia i podziękowania

Życzenia Komendanta Miejskiego Policji w Częstochowie z okazji Święta Służby Cywilnej

Z okazji zbliżającego się Święta Służby Cywilnej Komendant Miejski Policji w Częstochowie insp. Dariusz Atłasik złożył życzenia pracownikom korpusu służby cywilnej z garnizonu częstochowskiego i podziękował za zaangażowanie oraz rzetelne wykonywanie swoich obowiązków.

Powrót na górę strony