Życzenia i podziękowania

Życzenia Komendanta Miejskiego Policji z okazji Święta Policji

Z okazji Święta Policji Komendant Miejski Policji w Częstochowie inspektor Dariusz Atłasik składa – w imieniu Kierownictwa Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie oraz własnym – serdeczne życzenia, gratulacje oraz podziękowania dla policjantów, pracowników cywilnych i ich rodzin.

Panie Policjantki,
Panowie Policjanci,
Pracownicy Policji!

Służba i praca w Policji wymagają konsekwencji i ofiarnego zaangażowania, a także wrażliwości na drugiego człowieka. Niech trud i działania podejmowane przy realizacji powierzonych zadań służbowych oraz na rzecz budowania i wzmacniania wizerunku Polskiej Policji, jej wartości i etosu zarówno w środowisku policyjnym, jak i społeczeństwie będą nagrodzone uznaniem i szacunkiem.

Dziękując Wam wszystkim za ofiarną i pełną poświęcenia służbę i pracę życzę wielu zawodowych sukcesów oraz satysfakcji z powierzonych obowiązków służbowych.

Niech wykonywana przez Was praca będzie źródłem dumy, a prawość źródłem siły, która pozwala służyć ludziom.

Rodzinom i bliskim funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Policji pragnę przekazać najserdeczniejsze podziękowania za wyrozumiałość oraz wsparcie w wielu trudnych chwilach, które stanowią nieodzowny element naszej służby i pracy.

Gratuluję wszystkim odznaczonym, wyróżnionym i awansowanym. Niech Wasza dalsza wzorowa służba będzie pełna takich uroczystych chwil.

 

                                                                                                                                                                                                            Komendant Miejski Policji w Częstochowie

                    inspektor Dariusz Atłasik

 

Powrót na górę strony