Życzenia i podziękowania

Funkcjonariusze wykazali się ogromną empatią

Na ręce insp. Dariusza Atłasika Komendanta Miejskiego Policji w Częstochowie wpłynęły podziękowania dla policjantów z ruchu drogowego. Mieszkanka powiatu kłobuckiego dziękuje mundurowym za pomoc i profesjonalizm.

Policjanci w białych czapkach niesfornym kierowcom mogą się kojarzyć z mandatami karnymi. Jednak ich codzienna służba polega nie tylko na karaniu uczestników ruchu drogowego. Oprócz tego, że dbają o bezpieczeństwo na drogach miasta i powiatu, by każdy szczęśliwie dotarł do celu, często są też wzywani do usuwania skutków zdarzeń drogowych.

Każde zdarzenie drogowe jest dla jego uczestnika stresujące, dlatego mundurowi dbają o to, by jak najbardziej zminimalizować te przykre odczucia.

Okazaną pomoc podczas obsługi kolizji doceniła mieszkanka powiatu kłobuckiego, której samochód zderzył się z sarną. Kobieta postanowiła podziękować Policjantom za pomoc i wyrozumiałość, dodając, że dzięki ich życzliwości czuła ogromne wsparcie.

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Częstochowie wpłynęły podziękowania dla sierż. szt. Roberta Pochwata i sierż. Roberta Olawy:

Szanowny Panie Komendancie,
na Pana ręce składam serdeczne podziękowania za pomoc i profesjonalne zachowanie funkcjonariuszy.
W dniu 2.12.2020r. (…) miałam zdarzenie komunikacyjne.
Nieszczęśliwie potrąciłam sarnę. Wezwałam policję, Panowie Policjanci obsługujący moje zdarzenie przybyli na miejsce bardzo szybko. Nie ukrywam, że byłam spanikowana, płakałam i nie wiedziałam co robić. Funkcjonariusze wykazali się ogromną empatią, tolerancją, byli bardzo mili, pomocni i wyrozumiali. Bardzo dziękuję za okazaną życzliwość w tak trudnej dla mnie sytuacji, mimo mojego szoku spowodowanego śmiercią sarny czułam się bardzo zaopiekowana i wspierana.
  • drzwi radiowozu oklejone oznakowaniem policyjnym
Powrót na górę strony