Policjanci po służbie

Częstochowski policjant wyróżniony w konkursach fotograficznych

Technik kryminalistyki z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie mł. asp. Aleksander Van poza służbą uwielbia utrwalać chwile aparatem fotograficznym. Jego pasja i talent do robienia zdjęć zostały docenione w konkursie „Klimaty Częstochowy” oraz „Obiektywnie o drogówce”.

Mł. asp. Aleksander Van to policyjny technik kryminalistyki. Podczas służby robi setki zdjęć, utrwalając na nich przebieg zdarzeń kryminalistycznych lub podczas policyjnych uroczystości. Każdą wolną chwilę poświęca rozwijaniu swojej pasji – fotografowaniu. Jego prace są doceniane i wyróżniane w wielu konkursach fotograficznych.

Pod koniec listopada jego 2 zdjęcia zatytułowane „Duch panny młodej” i „Wiosna 2022” zostały wyróżniona w konkursie „Klimaty Częstochowy”. Na 314 prac nadesłanych przez 84 autorów to właśnie zdjęcia policjanta zasługiwały na wyróżnienie.

na zdjęciu praca konkursowa - widać kobietę niosąca nad głową parasol - zdjęcie w kolorze czarnym i białym.

na zdjęciu widać prace konkursową - kobieta z długimi włosami - zbliżenie na tył jej głowy i rozwiane włosy. Zdjęcie w kolorze czarnym i białym.

W ubiegły wtorek mł. asp. Aleksander Van doceniony został w policyjnym konkursie „Obiektywnie o drogówce”, ogłoszonym z okazji przypadającego w tym roku jubileuszu 85-lecia Policji Drogowej. Jego zdjęcie zatytułowane „Pokaz umiejętności jazdy” wyróżnił p.o. dyrektora Biura Edukacji Historycznej - Muzeum Policji KGP mł. insp. Robert Horosz wraz z dyrektorem Biura Ruchu Drogowego insp. Piotrem Owsiewskim.

Zdjęcie przedstawia policyjnego motocyklistę w ruchu ulicznym.

Gratulujemy Olkowi talentu i życzymy, by jego pasja i zaangażowanie przynosiły mu wiele satysfakcji i były powodem do dumy.


 


 

  • na zdjęciu Aleksander Van trzymający przy twarzy aparat fotograficzny
Powrót na górę strony