Fotoprzestrogi

Wypadek śmiertelny w Częstochowie

Wczoraj przy ul. Bohaterów Katynia w Częstochowie doszło do tragicznego wypadku drogowego. 33-letni nietrzeźwy kierujący peugeotem potrącił 66-letniego mężczyznę. Niestety poszkodowany zginął na miejscu. Śledczy pod nadzorem częstochowskiej prokuratury wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17.15 w Częstochowie przy ulicy Bohaterów Katynia. Wstępne ustalenia wskazują, że 33-letni mężczyzna kierując peugeotem najechał na 66-letniego pieszego, który stał za zaparkowanym na pasie ruchu fordem. W wyniku odniesionych obrażeń 66-latek poniósł śmierć na miejscu. Kierujący peugeotem zbiegł z miejsca wypadku pieszo, jednak już po chwili został zatrzymany przez policjantów w miejscu zamieszkania. Miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu zostaną z nim wykonane czynności procesowe.

Wszczęte w sprawie postępowanie prowadzone pod nadzorem częstochowskiej prokuratury wyjaśni okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

  • na zdjęciu samochód koloru srebrnego marki Peugeot na miejscu wypadku - w tle widać policjantów i wozy strażackie
  • na zdjęciu samochód koloru srebrnego marki Peugeot na miejscu wypadku - w tle widać policjantów i wozy strażackie
Powrót na górę strony