Strona używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Akcje i kampanie społeczne

Szkolenie dla nauczycieli

Data publikacji 31.03.2014

W dniu 27 marca 2014 r.o godzinie 14.00 funkcjonariusz Policji z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie przeprowadził szkolenie dla Rady Pedagogicznej w Zespole szkół w Kusiętach.

W dniu 27 marca 2014 roku,  sierż sztab. Edyta Cupiał z Wydziału Prewencji KMP w Częstochowie przeprowadziła szkolenie multimedialne dla  Rady Pedagogicznej w Zespole Szkół w Kusiętach.  Podczas szkolenia poinformowano pedagogów   o skali zagrożenia, metodach działań dealerów, obowiązujących w tym zakresie przepisach prawa -  Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, Ustawa o postępowaniu w sprawach nieletnich . Omówiono procedury postępowania w przypadku ujawnienia narkotyku na terenie szkoły. Policjant wskazał także   placówki i instytucje, do których można zgłosić się celem uzyskania pomocy i porady.

Powrót na górę strony