Wiadomości

Poszukujemy świadków tragicznego zdarzenia z udziałem 15-latki

Data publikacji 03.07.2024

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie prowadzą śledztwo pod nadzorem prokuratora w sprawie utonięcia 15-latki. Do zdarzenia doszło w dniu 30 czerwca b.r. na terenie zbiornika wodnego przy ulicy Amonitowej w Częstochowie. Wszystkich, którzy byli świadkami tego zdarzenia, lub w ostatnim czasie przebywali na terenie tego obiektu, prosimy o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

O tym tragicznym zdarzeniu informowaliśmy za pośrednictwem strony internetowej Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie. W tej sprawie Prokuratura Rejonowa w Częstochowie wszczęła śledztwo, które ma za zadanie wyjaśnić wszystkie szczegóły i okoliczności tego zdarzenia.

Częstochowscy śledczy zwracają się z prośbą do osób, które były świadkami tej tragedii lub przebywały na terenie tego obiektu w ostatnim czasie albo dysponują nagraniem czy też posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

Powrót na górę strony