Wiadomości

3 osoby poszukiwane listem gończym w rękach częstochowskich kryminalnych

Data publikacji 12.06.2024

Częstochowscy „poszukiwacze” w ciągu dwóch dni zatrzymali trzech mężczyzn. Poszukiwani na podstawie listów gończych wpadli dzień po dniu. Teraz już żaden z nich nie uniknie kary...

Kryminalni z częstochowskiego Referatu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób wpadli na trop 56-latka (bez stałego miejsca pobytu), który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, chcąc za wszelką cenę uniknąć kary więzienia. Za mężczyzną został wydany przez sąd list gończy . W poniedziałek „poszukiwacze” zauważyli go gdy wychodził z jednego z częstochowskich urzędów. Od razu został zatrzymany i trafił już za kraty. Tam spędzi 6 miesięcy za dokonanie kradzieży.

Tego samego dnia w ręce tych samych policjantów, wpadł 23 letni mieszkaniec Częstochowy. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym za zniszczenie mienia. Stróże prawa na ulicy Okólnej zatrzymali opla astrę, którym kierował poszukiwany. Mężczyzna został zatrzymany i trafił już do więzienia. Tam spędzi najbliższe 6 miesięcy.

Natomiast wczoraj po południu częstochowscy poszukiwacze zatrzymali 49-latka, którego na podstawie listu gończego poszukiwała częstochowska prokuratura za niewywiązywanie się z obowiązku alimentacji. Mężczyzna został zatrzymany w Rudnikach akurat jak wychodził z domu Decyzją prokuratora trafił do aresztu. Tam spedzi 30 dni.

  • Nieumundurowany policjant doprowadza zatrzymanego
  • Zatrzymany prowadzony przez nieumundurowanego policjanta
  • Policyjne logo częstochowskich poszukiwaczy
Powrót na górę strony