Wiadomości

Częstochowscy kryminalni przejęli znaczną ilość narkotyków

Data publikacji 04.06.2024

Kryminalni z częstochowskiej „trójki” zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który przechowywał znaczną ilość narkotyków. W ręce kryminalnych trafiło prawie 2 kg amfetaminy i ponad 7600 tabletek ecstasy. Teraz grozi mu za to kara nawet do 10 lat więzienia.

W ręce kryminalnych z częstochowskiej „trójki” wpadł 32-latek, podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków, które, jak się okazało, przygotował do wprowadzenia do obrotu.

Śledczy, po uzyskaniu informacji dotyczącej 32-letniego mieszkańca powiatu częstochowskiego, przystąpili do działania. Weszli do jego mieszkania i podczas przeszukania, zabezpieczyli prawie 2 kilogramy amfetaminy i ponad 7600 tabletek ecstasy. 32-latek został zatrzymany.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, mężczyzna usłyszał prokuratorskie zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i przygotowanie ich do obrotu.

W niedzielę, na wniosek śledczych i prokuratora, sąd podjął decyzję o zastosowaniu wobec podejrzanego najsurowszego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Powrót na górę strony