Wiadomości

Częstochowscy policjanci na targach pracy

Data publikacji 11.04.2024

W budynku Politechniki Częstochowskiej odbyły się Targi Pracy zorganizowane dla młodzieży szkół średnich i studentów. Wśród pracodawców, przedsiębiorców, a także innych służb, swoje stoisko informacyjne przygotowali również częstochowscy policjanci.

Wczoraj w budynku Politechniki Częstochowskiej odbyły się Targi Pracy. Wśród licznie zgromadzonych przedstawicieli firm i przedsiębiorstw oraz służb mundurowych, policyjne stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających targi. Policjanci odpowiadali na szereg pytań uczestników targów. Każdy zainteresowany służbą w Policji otrzymał ulotkę z informacjami dla kandydatów do służby. Mundurowi przedstawili wymagania, jakie należy spełnić, by wstąpić w nasze szeregi oraz informowali o procedurze kwalifikacyjnej. Nie zabrakło pytań i wątpliwości dotyczących służby w Policji, na które stróże prawa chętnie odpowiadali i wyjaśniali wszelkie wątpliwości.

Więcei informacji dla zainteresowanych służbą w niebieskim mundurze odsyłamy na stronę Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

  • Policjant przekazuje upominki dwóm dziewczynom
  • Policjantka mówi do zgromadzonej wokół niej młodzieży
  • Policjantka rozmawia z młodzieżą
  • Policjant na stoisku policyjnym pochyla się nad ulotkami, przed nim stoi grupa młodzieży
  • Policjant rozmawia z młodzieżą przy policyjnym stoisku
  • Policjantka rozmawia z grupą młodzieży
Powrót na górę strony