Wiadomości

Częstochowska policjantka wzięła udział w biegu na dystansie 100 km

Data publikacji 19.03.2024

St. sierż. Agnieszka Jeż już po raz drugi wzięła udział w „Setce Komandosa”. W morderczym biegu na dystansie 100 km, spośród 689 uczestników na mecie była 38, a jako kobieta zajęła 5 miejsce. Wśród policjantów znowu nie miała sobie równych…

W miniony weekend już po raz 8. w  Lublińcu-Kokotku odbył się bieg pod nazwą ”Setka Komandosa”. Z całego kraju zjechali się przedstawiciele różnych służb mundurowych, by w piatek o 22.00 wystartować w morderczym wyścigu na dystansie 100 kilometrów. Do pokonania było 5 pętli po 20 km każda. Pierwsze „kółko” - to bieg w umundurowaniu, butach z wysoką cholewką i plecakiem o wadze minimum 10 kg. Druga pętla do pokonania w umundurowaniu, ale już bez plecaka. Kolejne trzy „kółka” można było pokonać w dowolnym stroju. Maksymalny limit czasu na pokonanie trasy został określony na 20 godzin. Nasza Agnieszka osiągnęła czas 12 godzin 39 minu i 14 sekund, co dało jej:

- 1 miejsce spośród 18 w kategorii Policja,

- 5 miejsce wśród 64 startujących kobiet,

- 38 miejsce wśród ogólnej liczby 689 zawodników.

„To ju z moja druga Setka Komandosa. Pamiętam, jak rok temu po jej ukończeniu mówiłam: już nigdy więcej...” - powiedziała Agnieszka. Nasza uczestniczka, dzięki swojej ogromnej determinacji, ukończyła swoją drugą „Setkę Komandosa”. Dla 124 uczestników pokonanie tego morderczego dystansu okazało się nieosiągalne. Serdecznie gratulujemy i trzymany kciuki za naszą koleżankę podczas kolejnych sportowych wyzwań!

  • Policjantka w umundurowaniu ćwiczebnym pozuje zestatuetką do zdjęcia
  • Pamiątkowe dyplomy, które zdobyła Agniedzka
  • Karta z numerem zawodniczki i czasem, w którym pokonała dystans
Powrót na górę strony