Wiadomości

Częstochowska policjantka mistrzynią ultramaratonu

Data publikacji 25.01.2023

Mł. asp. Agnieszka Czyżewska nawet zimą nie odpuszcza. W ubiegły weekend przebiegła ponad 50 km w Ultramaratonie Annogórskim i po raz kolejny udowodniła, że nie warto przed nią uciekać… Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Zimowa aura panująca w Parku Krajobrazowym Góra Świętej Anny przyciągnęła blisko 200 miłośników zdrowego i aktywnego spędzania czasu, w tym również policjantkę z Komisariatu IV Policji w Częstochowie – mł. asp. Agnieszkę Czyżewską. Choć zimowa sceneria była wyjątkowo piękna, to stawiała przed zawodnikami nie lada wyzwanie. Jak powiedziała po skończonych zawodach Agnieszka: „bieg w śniegu po kostki, a czasem nawet po kolana, do tego mnóstwo długich podbiegów i miejscami silny mroźny wiatr dawały się nam we znaki … ale było warto!”
Policjantka w Ultramaratonie Annogórskim przebiegła dystans 54 km i w kategorii „kobiety40” nie miała sobie równych, plasując się na pierwszym miejscu.

Gratulujemy Ci Agnieszko determinacji w dążeniu do celu. Życzymy dalszych sukcesów.

kolaż 4 zdjęc - z zawodów, na podium, gdy pozuje do zdjęcia z medalami na szyi i 2 innymi osobami, gdy stoi w grupie osób przed rozpoczęciem biegu

foto: archiwum prywatne Agnieszki Czyżewskiej

Powrót na górę strony