Wiadomości

Dołącz do nas. Zostań policjantem

Data publikacji 23.08.2022

Jeżeli marzysz o tym, by twoja praca nie była tylko nudnym obowiązkiem, jesteś zdolny do służby w formacjach uzbrojonych i chciałbyś na co dzień chronić i pomagać obywatelom, nie zwlekaj i zostań jednym z nas. Kolejne przyjęcie kandydatów do służby w garnizonie częstochowskim planowane jest na 19 września. Podejmij wyzwanie i dołącz do nas.

Policjant to zawód zaufania społecznego. Od osoby, która wkłada niebieski mundur wymaga się nie tylko sprawności fizycznej i zdolności psychicznej, ale przede wszystkim silnie ukształtowanego kręgosłupa moralnego. Cały ten zbiór cech sprawia, że policjant z łatwością odnajdzie się w każdej sytuacji, a jego codziennej służbie będzie przyświecał jeden cel: „chronić i pomagać”.

Jeśli jesteś wyjątkowy, nie boisz się wyzwań i los drugiego człowieka nie jest ci obojętny, dołącz do nas. Oprócz stałego zatrudnienia zyskujesz możliwość ciągłego rozwoju, awansów, realizowania swoich pasji i co najważniejsze – pomagania innymi.

W tym roku planowane są jeszcze 2 przyjęcia kandydatów do Policji. Najbliższy termin to 19 września, kolejny 29 grudnia.

Dokumenty kandydatów przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.00 w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie przy ulicy Popiełuszki 5, telefon 47 85 813 41.

W celu złożenia dokumentacji należy się wcześniej skontaktować telefonicznie.

Sprawdź, co trzeba zrobić, żeby zostać jednym z nas.

 

 

 

Powrót na górę strony