Wiadomości

Uwaga! Apelujemy o ograniczenie wizyt w jednostkach Policji.

Data publikacji 23.03.2021

W związku z koniecznością ograniczenia rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19, wywoływanej przez koronawirusa, zalecamy ograniczenie osobistych wizyt w jednostkach Policji. Do dyspozycji pozostają numery telefonów poszczególnych jednostek Policji dostępne na stronach internetowych oraz w przypadku zgłoszeń alarmowych numery 112 i 997. Możliwe jest również przesłanie zgłoszenia pisemnie (nie dotyczy sytuacji nagłych) oraz kontakt z jednostkami Policji i dzielnicowym za pomocą aplikacji mobilnej "Moja Komenda".

Sytuacja epidemiczna w Polsce się pogarsza. Brytyjska mutacja koronawirusa powoduje, że liczba nowych zachorowań oraz osób hospitalizowanych znacząco rośnie. Dlatego dbając o nasze wspólne bezpieczeństwo zalecamy ograniczenie osobistych wizyt w jednostkach Policji. Do Państwa dyspozycji pozostają numery telefonów jednostek Policji dostępne na stronach internetowych i aplikacji "Moja Komenda". W przypadku pilnych zgłoszeń należy dzwonić na numer alarmowy 112 lub 997. Możliwe jest również przesłanie zgłoszenia pisemnie lub e-mailem (nie dotyczy sytuacji nagłych).

Każde zgłoszenie zostanie zweryfikowane, a zgłaszający otrzyma odpowiedź zwrotną wraz z instrukcją dalszego postępowania.

Pamiętajmy, że przestrzeganie zasad, które obowiązują nas od roku - noszenie maseczek, dystans społeczny i dezynfekcja znacząco wpływają na ograniczenie transmisji wirusa.

Bądźmy odpowiedzialni i zadbajmy o siebie nawzajem.