"Jak szaleć to z miłości, nie za kierownicą". - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Częstochowie

Wiadomości

"Jak szaleć to z miłości, nie za kierownicą".

Data publikacji 14.02.2021

Policjanci w białych czapkach codziennie dbają o bezpieczeństwo nas wszystkich. Droga to miejsce, w którym bezwzględnie musimy przestrzegać przepisów, dlatego w ten Weekend z okazji Walentynek przygotowali dla kierowców naklejki, które rozdawali podczas kontroli. Wszystko to w ramach prowadzonej przez częstochowski ruch drogowy akcji "Zakochaj się w bezpieczeństwie".

Walentynki to dzień, w którym zakochani obdarowują się upominkami, wyznając sobie miłość. A miłość przejawia się przede wszystkim w trosce o drugiego człowieka. Dlatego policjanci z częstochowskiej drogówki postanowili wykorzystać tą okazję, by przypomnieć wszystkim uczestnikom ruchu drogowego, jak ważne jest przestrzeganie przepisów, wzajemny szacunek i kultura na drodze.

Przygotowali naklejki dla kierowców, by zawsze pamiętali o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i szczęśliwie wracali do swoich ukochanych.

Kierowco! Kieruj się sercem i szalej z miłości, ale za kierownicą zachowaj rozsądek i kieruj się rozumem.

dwie naklejki z czerwonym sercem. Jedna ma napis "Jak szaleć to z miłości, nigdy za kierownicą", a druga napis "W miłości kieruj się sercem, za kierownicą rozumem"

  • policjantka przekazuje kierowcy siedzącemu w samochodzie naklejki
  • policjantka przekazuje kierowcy siedzącemu w samochodzie naklejki
  • policjantka przekazuje kierowcy siedzącemu w samochodzie naklejki