Wiadomości

Częstochowskie Targi Motoryzacyjne z udziałem policjantów

Data publikacji 07.06.2017

W dniu 03 czerwca br, na Pl. Biegańskiego w Częstochowie odbyły się Targi Motoryzacyjne. Na imprezie policjanci z częstochowskiej komendy rozmawiali o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

W minioną niedzielę 03 czerwca w Częstochowie na Pl.Biegańskiego odbyły się targi Motoryzacyjne, organizowane przez firmę handlowo-usługową B.T.G. W imprezie uczestniczyli przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Częstochowie oraz policjanci z częstochowskiej komendy.

Dla uczestników zorganizowano wiele atrakcji, można było oglądać samochody z różnych lat, w tym również nowy policyjny hybrydowy radiowóz oraz policyjny motor. Podczas spotkania nasi policjanci rozmawiali z uczestnikami oraz  dziećmi na temat podstawowych zasad ruchu drogowego, przekazali informację na temat bezpieczeństwa i zachowania się na drogach. Odpowiadali na pytania dzieci i mieszkańców z zakresu ruchu drogowego. Na imprezie znajdował się także autobus - punkt poboru krwi. Policjanci z Wydziału Prewencji również oddali krew - asp. Marcin Machnik i mł.asp. Wojtek Ziółkowski.

Najmłodszym uczestnikom zostały wręczone upominki w postaci opasek odblaskowych przekazanych przez Starostwo Powiatowe w Częstochowie.

Powrót na górę strony