Wiadomości

Aplikacja „Moja Komenda” – kontakt z policją i dzielnicowymi na wyciągnięcie ręki

Data publikacji 27.04.2017

Przypominamy i zachęcamy do korzystania z aplikacji "Moja Komenda". Za jej pośrednictwem można skontaktować się ze swoim dzielnicowym. Zawiera również dane teleadresowe wszystkich jednostek Policji w Polsce. Jest dostępna na telefony z Androidem i iOS, również w trybie offline, bez dostępu do Internetu. Usługa jest bezpłatna.

Aplikacja „Moja Komenda” umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego.
 
Aplikacja „Moja Komenda” zawiera także bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce, także rewiry dzielnicowych oraz posterunki. Aplikacja została wyposażona w dwa tryby wyszukiwania informacji. Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty. Po przejściu w tryb online wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała trasę do najbliższej komendy lub komisariatu. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami z wybranej jednostki. Dodatkowo „Moja Komenda” umożliwia wyszukanie po nazwie jednostki, ulicy lub kodzie pocztowym.

Dostępna jest na telefony z Androidem i iOS. Usługa jest bezpłatna.

Powrót na górę strony