Wiadomości

Jordan Machuderski poszukiwany listem gończym za udział w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym

Data publikacji 18.01.2023

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie poszukują Jordana Machuderskiego, który ścigany jest listem gończym wydanym przez częstochowską prokuraturę. Osoby, które znają miejsce pobytu ściganego mężczyzny proszone są o kontakt pod numerem telefonu 47 858 12 55 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112. Informacje można też przekazywać pisząc na adres e-mail: kryminalny@czestochowa.ka.policja.gov.pl. Osobom informującym zapewniamy anonimowość.

Policja poszukuje Jordana Machuderskiego, syna Krystiana, urodzonego 23 lutego 1995 roku w Częstochowie za udział w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Zdarzenie miało miejsce 24 czerwca 2022 roku w Częstochowie na Placu Orląt Lwowskich.

Apelujemy do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu ściganego 28-letniego mężczyzny o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie przy ulicy Popiełuszki 5, pod numerem telefonu 47 858 12 55, 47 858 12 80 lub z najbliższą jednostką Policji dzowniąc na numer alarmowy 112.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: kryminalny@czestochowa.ka.policja.gov.pl.

Osobom informującym zapewniamy anonimowość.

zdjęcie legitymacyjne Jordana Machuderskiego

Powrót na górę strony